Otvorene 55. MOSI u Priboju

mosi

U Priboju su 4. jula, svečano otvorene 55. po redu Međuopštinske omladinske sportske igre.

Ovogodišnje igre, posle svečanog defilea učesnika, na renoviranom Gradskom stadionu, pokraj Lima, uz prisustvo nekoliko hiljada gledalaca, otvorio je košarkaš turskog Fenerbahčea i reprezentativac Srbije, Marko Gudurić, inače rođeni Pribojac.

mosi3

Tokom 4 dana, koliko traje ova sportska manifestacija,  u 15 sportskih disciplina takmičiće se oko 2.300 sportista iz 29 opština, a tokom večernjih sati, posjetioci ove manifestacije, moći će uživati u bogatom zabavnom sadržaju, koji su domaćini pripremili ove godine.

U srijedu na gradskom trgu, goste je zabavaljao Sergej Ćetković, sinoć su posjetioci uživali u nastupu „Leksington bend-a“, večeras će nastupati Dženan Lončarević a završne večeri publiku će zabavljati Halid Bešlić.

Na ovogodišnjim igrama sportisti iz Rudog će se takmičiti u fudbalu, odbojci, tenisu, karateu, ribolovu i u para MOSI.

mosi2