Prijem najuspješnijih sportista opštine Rudo na 56. MOSI

Načelnik opštine Rudo, Rato Rajak, juče je u prostorijama opštine upriličio prijem za ribare i karatiste, koji su bili najuspješniji sportisti i predstavnici klubova sa prostora naše opštine na nedavno završenim 56. MOSI.

U kratkom susretu sa Načelnikom razgovaralo se o iskustvima, medaljama, putovanjima, ali i planovima i perspektivama.

sportisti

Istaknut je značaj sporta koji se ogleda u razvoju mladog čovjeka i njegovom doprinosu promocije naše opštine.

Nakon druženja, domaćin je zahvalio gostima na njihovom zalaganju, te im uručio prigodne nagrade za ostvarene rezultate pojedinačno i ekipno.

Na 56. MOSI koje su ove godine održane u Sokocu ekipa sportskih ribolovaca koju su činili: Simić Slaviša, Petrić Milomir, Milanović Petar i Nikolić Miroslav osvojila je treće mjesto u ukupnom skoru, dok je Petrić Milomir osvojio prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.

Ekipa karatista koju su činili Pejović Stefan, Rašević Miloš,  Paprica Andrija i Todorović Ljubomir, osvojila je drugo mjesto u ukupnom skoru, dok je član ekipe  karatista Pejović Stefan osvojio treće mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.