Dodjela paketa humanitarne organizacije „Adra“

Udruženje sa četvoro i više djece i opštinska organizacija Crvenog krsta 24.12. 2019 u Društvenom  centru u Rudom pripremili su novogodišnje druženje za djecu, članove udruženja i ovom prilikom uručili poklon pakete i gadrerobu koju nam je donirala humanitarna organizacija „Adra“ BiH.  Ovom prilikom uručeno je 119 paketa.

udr 2

Predsjednica Udruženja roditelja sa četvoro i više djece 23.12. posletila je  dnevno zbrinjavanje djece i mladih sa smetnjama u razvoju u Centru za socijalni rad Rudo i ovom prilikom korisnicima  uručila 11 paketa od iste organizaciuje.

udr

Nadamo se da će se saradnja sa humanitarnom organizacijom „Adra“ BiH nastaviti i u budućnosti uz čestitke svim građanima opštine Rudo srećni novogodišnji i božićni praznici.