Rato Rajak kandidat za načelnika

Na predstojećim lokalnim izborima koji su zakazani za 15. novembar kandidat za Načelnika opštine Rudo ispred Srpske demokratske stranke, Partije demokratskog progresa i Srpske radikalne stranke DR Vojislav Šešelj biće Rato Rajak.

Na koalicionom sastanaku predstavnika Opštinskih odbora Srpske demokratske stranke, Partije demokratskog progresa i Srpske radikalne stranke DR Vojislav Šešelj koji je održan 02.07.2020 godine zvanično je odlučeno da će ove stranke na predstojećim lokalnim izborima nastupiti koaliciono i za Načelnika opštine Rudo zdušno podržati kandidata PDP-a, aktuelnog načelnika Rata Rajaka.

Istovremeno je upućen poziv za pridruživanje i svim ostalim političkim subjektima, koji smatraju da svoje programske ciljeve za bolji život u Rudom mogu realizovati u partnerstvu sa ovom koalicijom.