Zakazana 24. redovna sjednica Skupštine opštine Rudo

Predsjednik Skupštine opštine Rudo, Ćirović Velibor zakazao je 24. redovnu sjednicu Skupštine opštine Rudo. Sjednica Skupštine će biti održana u petak 06. novembra 2015. godine sa početkom u 10. 00 časova u maloj sali Doma kulture.

Na sjednici će se između ostalog razmatrati: Informacije o izvršenju budžeta opštine za period od 01. 01.- 30. 09. 2015. i o realizaciji odluka i zaključaka Skupštine opštine rudo, Nacrt rebalansa budžeta opštine Rudo za 2015. godinu, Nacrt budžeta opštine Rudo za 2016. godinu, Odluka o komunalnim naknadama i Odluka o grobljima i pogrebnoj djelatnosti.

Pored navedenog na dnevnom redu će biti i Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o imenovanju stalnih radnih tijela Skupštine opštine Rudo, o razrješenju i imenovanju predstavnika opštine Rudo u zajedničkim kreditnim odborima banaka i opštine Rudo i o raspisivanju konkursa za izbor i imenovanje direktora JU CKPD „Prosvjeta“ Rudo kao i odbornička pitanja i odgovori.