Javni uvid u zahtjev za izdavanje ekološke dozvole

Odjeljenje za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo, objavljuje javni uvid u zahtjev za izdavanje ekološke dozvole i priloženu dokumentaciju za  objekat u izgradnji- sts-b 10(20) /0,4 kv,  400 kva „FNE Dva brata“ sa podzemnim 10 (20) kv  priključnim vodom, investitora ZTUR „Dva brata“ Arsić Duška, s.p. Rudo.

Investitor ZTUR „Dva brata“ Arsić Duško s.p. Rudo, dostavio je Odjeljenju za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo zahtjev za izdavanje ekološke dozvole za objekat u izgradnji – STS-B 10(20) /0,4 kV, 400 kVA „FNE DVA BRATA“ sa podzemnim 10 (20) kV priključnim vodom na zemljištu označenom kao k.č.broj 1026/1, 1026/4 i 1019  KO Rudo Grad.

Poziva se javnost i zainteresovana javnost da može izvršiti uvid u navedeni zahtjev i priloženu dokumentaciju u zgradi opštine Rudo u kacelariji broj 11 svakim radnim danom u periodu od 07 do 15 časova.

Javni uvid traje do 13.07.2023. godine i u tom periodu zainteresovana javnost može dostaviti ovom Odjeljenju mišljenje o zahtjevu i priloženoj dokumentaciji, u pisanoj formi.

Javni uvid