Руководство Трајала(Trayal) и Инмолда у Рудом

Дана 05.09.2023.године општину Рудо посјетили су генерални директор фирме „Трајал корпорација“ а.д. из Крушевца Милош Ненезић са сарадницима и директор и власник фирме „Инмолд“  из Пожеге Горан Јанковић.

На састанку одржаном са Начелником општине Рудо Драгољубом Богдановићем и замјеником начелника Јовицом Видаковићем разговарало се о новим начинима сарадње и раду фирме „Трајал корпорација“ у Рудом, која у наредном периоду планира у Рудом запослити нових 30 радника.

Са директором фирме Инмолд Гораном Јанковићем разговарано је о помоћи општине Рудо процесу отварања нове фирме“ Инмолд РС“ у Рудом чија регистрација код надлежних органа је у току . Након окончања поступка регистрације фирме  очекује се почетак производње у Рудом и запошљавање нових радника