Objavljena lista najpovoljnijih ponuda za dodjelu u zakup poljoprivrednog zemljišta

Na osnovu člana 20.Pravilnika o načinu dodjele u zakup poljoprivrednog zemljišta u svojini opštine Rudo  („Službeni glasnik opštine Rudo“, broj:2/15 , 2/16 ,3/20, 4/24), u postupku po raspisanom Javnom oglasu za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta putem pribavljanja pisanih ponuda, Komisija za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u svojini opštine Rudo,nakon završenog postupka  odabira najpovoljnijih ponuđača utvrdila je  Listu najpovoljnijih ponuda za dodjelu u zakup poljoprivrednog zemljišta u svojini opštine Rudo na području KO Štrpci.

Nezadovoljni ponuđači imaju pravo prigovora na postupak davanja u zakup poljoprivrednog zemljišta.Prigovor se podnosi u roku od 5 dana od dana dostavljanja obavještenja ponuđačima.Po prigovorima rješava Načelnik opštine.

Lista je objavljena  na Oglasnoj tabli opštine Rudo dana 22.04.2024.godine.

Preliminarna lista