Započeti radovi na asfaltiranju lokalnog puta Jelići – Oskoruša

put jelici oskorusa

Opština Rudo i Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva RS, Agencija za koordinaciju poljoprivrednih projekata, zajednički učestvuju u asfaltiranju lokalnog puta Jelići- Oskoruša.

U okviru realizacije Programa kapitalnih investicija opštine Rudo za 2014. godinu, dana 23. 09. 2014. godine započeti su radovi na asfaltiranju lokalnog puta Jelići – Oskoruša. Planirano je asfaltiranje puta, u dužini od oko 1000 m. Drugi dio puta, u dužini od oko 1600 m, zajednički finansiraju opština Rudo i IFAD, preko Jedinice za koordinaciju poljoprivrednih projekata APCU. Opština Rudo, u ovom dijelu, učestvuje sa 20%.

Prema izjavi samostalnog stručnog saradnika za javne nabavke, Dragana Stikića, nakon sprovedenog postupka javnih nabavki, za izvođača radova izabrano je preduzeće a. d. „Romanija–putevi“ Sokolac, nakon čega je zaključen ugovor o izvođenju radova. Rok za završetak radova je 30 dana od potpisivanja ugovora.

Tehnički nadzor nad izvođenjem ovih radova vrši Predrag Blagojević, spec. str. ing. građ.

put jelici oskorusa 3

put jelici osk