Rekonstrukcija male sale u Domu kulture Rudo

U toku su radovi na rekonstrukciji i opremanju male sale u Domu kulture Rudo, koje izvodi firma “NAŠ DOM MB DOO GRADISKA”.

Rekonstrukcija se realizuje u sklopu projekta  “Bolja oprema i bolja pristupačnost za više kulturno-umjetničih sadržaja  u opštini Rudo“ koji implementira JU CKPD „Prosvjeta“ Rudo.

DSC_7424

Projekat ima za cilj da doprinese stavanju uslova za razvoj i izvođenje različitih kulturnih sadržaja na prostoru opštine Rudo za mlade i djecu sa posebnim potrebama.

Uređenjem enterijera i zamjenom namještaja obezbjediće se funkcionalniji prostor za organizaciju različitih sadržaja i od strane drugih ustanova koje djeluju u sklopu Doma kulture. Ukupna vrijednost projekta iznosi 39.200 KM od čega je 25 000,00 KM kroz projekat obezbjeđeno od strane Ministarstva civilnih poslova BiH i 14 200,00 KM od opštine Rudo.

DSC_7423