Јавни позив за „YЕP“ пројекат запошљавања и самозапошљавања

Отворен је Јавни позив за учешће у YЕP Инкубатору пословних идеја у склопу Пројекта запошљавања младих (YЕP) који има за циљ јачање предузетништва кроз подршку у развоју личних предузетничких капацитета, развоју модела и пословног плана за пословни подухват, техничкој имплементацији производа и/или услуга те менторство при регистрацији и развоју бизниса. Пословним подухватима који добију позитивну оцјену биће понуђен пакет подршке који укључује инвестициона средства за покретање бизниса те менторску подршку у областима у којим се за то идентификује потреба.

Пријаве за учешће у YЕP инкубатору пословних идеја је могуће предати до 17.02.2018. године у шалтер сали општине Рудо, са назнаком “Не отварај – програм подршке предузетништву кроз YEP Инкубатор пословних идеја”, или путем е-маил адресе: projekti@opstinarudo.com.

Све додатне информације можете добити сваки радни дан на телефон 058/711-164, емаил адресу: projekti@opstinarudo.com или лично у просторијама општине Рудо, канцеларији број 11 (контакт особа Јелена Кузмановић Шалипур).

Јавни позив

Пријава