Срећни новогодишњи и божићни празници

Поштовани суграђани општине Рудо,

У име својих сарадника и у своје лично име, свим грађанима општине Рудо, упућујем најискреније честитке поводом наступајуће Нове године и празника и желим вам прије свега здравље, срећу и напредак.

Ове године, као и у цијелом свијету, због пандемије вируса КОВИД 19 неће бити организованог дочека Нове године. Свјесни смо да несмотрени поступци и недозвољена окупљања, могу довести до ширења болести и угрожавања како личног, тако и здравља наших породица и суграђана. И због тога, овим путем апелујем на све грађане да се понашају одговорно и да наступајуће празнике Нову годину, Божић, Дан наше Републике Српске и православну Нову годину прославе скромно и у кругу својих породица.

Такође, захваљујем вам на подршци коју сте ми указали и вјерујем да ћемо у години која је пред нама, заједничким снагама радити да Рудо буде боље мјесто за живот његових грађана.

Будите здрави, срећни и успјешни!

Драгољуб Богдановић

Начелник општине Рудо