Бронзана плакета за општину Рудо

Дана 15. и 16. фебруара у Сарајеву одржана је традиционална конференција Фондације Мозаик којој је присуствовало преко 300 званица док је конференцију путем видео линка пратило више од 400 људи. Млади људи су представили своје успјехе и резултате из претходне године.

Ове године Фондација Мозаик прославља 15 година постојања програма Омладинске банке у Босни и Херцеговини. Општини Рудо је на конференцији уручена бронзана плакета поводом 5 година успјешне сарадње. У томе периоду у  нашој општини успјешно је реализовано 20 пројеката укупне вриједности преко 42.229,09 КМ. Општина Рудо ће и у наредном периоду наставити сарадњу са Фондацијом Мозаик и пружити прилику младима да своје идеје реализују кроз пројекте Омладинске банке.