VASKRŠNJA ČESTITKA

Poštovani građani opštine Rudo,

želim da u ime Opštinske uprave Rudo i u svoje lično ime, svim građanima pravoslavne vjeroispovjesti uputim najiskrenije čestitke povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika Vaskrsa.

Neka nam praznik Hristovog vaskrsenja svima vrati vjeru u bolju budućnost i podsjeti na potrebu da kroz sva iskušenja i nedaće koje se pred nama nalaze, nastupamo zajedno i složno, uz međusobno poštovanje i uvažavanje, uz vjeru u  pobjedu jer „vaskrsenja ne biva bez smrti“.

Vaskrsenje Hristovo predstavlja pobjedu života, pravde, istine, ljubavi i svega dobrog što nas čini sličnim Bogu.Isus Hristos treći dan je vaskrsao iz mrtvih, smrću smrt pobjedio i onima u grobovima život darovao!

Sa iskrenom željom da Vam praznični dani donesu dobro zdravlje, ličnu i porodičnu sreću i svaki napredak u životu, pozdravljam Vas radosnim hrišćanskim pozdravom:

HRISTOS VASKRSE-VAISTINU VASKRSE!

Načelnik opštine Rudo,