ВАСКРШЊА ЧЕСТИТКА

Поштовани грађани општине Рудо,

желим да у име Општинске управе Рудо и у своје лично име, свим грађанима православне вјероисповјести упутим најискреније честитке поводом најрадоснијег хришћанског празника Васкрса.

Нека нам празник Христовог васкрсења свима врати вјеру у бољу будућност и подсјети на потребу да кроз сва искушења и недаће које се пред нама налазе, наступамо заједно и сложно, уз међусобно поштовање и уважавање, уз вјеру у  побједу јер „васкрсења не бива без смрти“.

Васкрсење Христово представља побједу живота, правде, истине, љубави и свега доброг што нас чини сличним Богу.Исус Христос трећи дан је васкрсао из мртвих, смрћу смрт побједио и онима у гробовима живот даровао!

Са искреном жељом да Вам празнични дани донесу добро здравље, личну и породичну срећу и сваки напредак у животу, поздрављам Вас радосним хришћанским поздравом:

ХРИСТОС ВАСКРСЕ-ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!

Начелник општине Рудо,