Одлука о стављању ван снаге Одлуке о проглашењу стања елементарне непогоде

memorandum nacelnika

Број:  02-81-11-1/23.

Датум: 19.06.2023.године

На основу  члана 22.став 2. тачка 10.Закона о заштити и спасавању у ванредним ситуацијама(„Службени гласник Републике Српске „ број:121/12) и члана 67.Статута општине Рудо(„Службени гласник општине Рудо „ број:4/17, 8/17 и 8/21) Начелник општине Рудо , на приједлог Општинског штаба за ванредне ситуације, д о н о с и:

ОДЛУКУ

о стављању ван снаге Одлуке о проглашењу стања  елементарне непогоде на дијелу територије општине Рудо усљед обилних падавина

Члан 1.

Ставља се ван снаге Одлука о проглашењу стања  елементарне непогоде  на дијелу територије општине Рудо (подручје мјесних заједница Бијело Брдо, Штрпци и Миоче) настале усљед јаке кише и бујица, број:02-81-11/23 од 09.06.2023.године.

Члан 2.

Ова Одлука ступа на снагу даном доношења, а објавиће се на Огласној табли и интернет страници општине Рудо.

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ

Драгољуб Богдановић