Završeno obilježavanje horizontalne saobraćajne signalizacije

Juče su završeni radovi na obilježavanju horizontalne saobraćajne signalizacije u užem centru grada, kako je predviđeno Planom kapitalnih investicija za 2023-u godinu . Obilježenii su pješački prelazi, zaustavne linije i razdjelne linije u ul. Đ.Dragoljuba Draže Mihailovića , Vožda Karađorđa Petrovića i dio ulica Kragujevačke i Cara Dušana. Obilježena je zona „škole“,taksi i autobusko stajalište,  označena su  parking mjesta ispred zgrade opštine i na Trgu slobode. Na navedenim parking prostorima označeno je po jedno parking mjesto za osobe sa invaliditetom. Ispred  Doma zdravlja uređen je parking prostor za potrebe sanitetskih vozila.

Obilježavanje horizontalne saobraćajne signalizacije izvršeno  je u skladu sa  „ Glavni projekat vertikalne i horizontalne saobraćajne signalizacije  centra opštine Rudo“, urađen od strane licenciranih firmi „HKP Consulting“ d.o.o. B anja Luka i „PRO VIA“ d.o.o. Bijeljina. Projekat se primjenjuje od 2021. godine.

imageedit_1_6008871049 imageedit_8_4111170521 imageedit_13_7389597429 imageedit_15_6454135672