Честитка замјеника начелника општине Рудо Јовице Видаковића поводом предстојећих празника

Поштовани суграђани,

Упућујем Вам срдачне честитке поводом Нове 2024. године. У овом посебном времену, желим изразити најискреније жеље за срећу, мир и благостање у Новој години.  Ова година је била испуњена изазовима, али и заједништвом које нас је чинило јачима. Хвала Вам на свим напорима, солидарности и труду који сте уложили у заједнички напредак наше општине. Нека наредна година буде испуњена новим приликама, личним и професионалним успјесима, те да донесе просперитет заједници у којој живимо.

Такође, честитам Вам и предстојећи празник Христовог рођења са жељом да Вам Божић освијетли пут Вашег живота, доносећи срећу, љубав и заједништво. Желим Вам да ове свете празничне дане проведете у миру и благостању, окружени вољеним и драгим људима.

Замјеник начелника Општине Рудо

Јовица Видаковић