Обиљежен Дан општине Рудо – Петровдан

Полагањем вијенаца на спомен обиљежју и свечаном сједницом Скупштине општине обиљежена је крсна слава општине Рудо Петровдан.

На свечаној сједници начелник општине Рудо и предсједник Скупштине општине Рудо честитали су свим грађанима крсну славу и пожелили да у наредном периоду општина Рудо буде средина у коју ће се народ радо враћати.

Предсједник СО Рудо и Начелник општине уручили су награде најбољим студентима који имају просјек преко девет.

Чин ломљења славског колача обављен је у хотелу “Комсар” у Рудом уз свештенство храма Светих апостола Петра и Павла, начелнике сусједних општина, као и бројних званица.

Замјеник начелника општине Рудо Јовица Видаковић честитао је крсну славу грађанима општине Рудо и поручио да ће функционери чинити све да се општина Рудо развија и да ће резултати рада до сљедећег Петровдана бити још видљивији.

Обиљежавање крсне славе почело је петодневним културним и спортским манифестацијама.