Коначна ранг листа стипендиста

Након истека рока за подношење приговора на прелиминарну ранг листу за студентске стипендије из средстава буџета општине Рудо, Комисија за додјелу студентских стипендија утврдила је:

• Коначну ранг листу студентских стипендија за школску 2016/2017 годину
  • Списак досадашњих корисника који су остварили право на студентске стипендије  за школску 2016/2017 годину по основу раније закључених уговора

Обавјештавају се студенти (нови корисници) који су остварили право на студентску стипендију из средстава буџета општине Рудо за школску 2016/2017. годину да се јаве у канцеларију бр. 5 у згради општине Рудо, у периоду од 21.02.2017. до 10.03.2017.године, ради   потписивања уговора о додјели студентске стипендије.

Напомена: Уколико студент није у могућности доћи да лично потпише уговор у наведеном периоду, уговор може потписати лице опуномоћено од стране студента (пуномоћ мора бити овјерена).

Комисија за додјелу студентских

стипендија