Ispravka javnog poziva

U Javnom pozivu za predaju projektnih prijedloga u sklopu projekta Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu 2 (ReLOaD2), koji je objavljen dana 29.07.2022.godine na veb stranici opštine Rudo, vrši se ispravka tehničke greške u cijelom tekstu Javnog poziva, u dijelu koji se odnosi na podnosioce projektnih prijedloga, tematske oblasti, rok za preuzimanje aplikacije, roka za slanje upita i roka za predaju aplikacija, na način kako slijedi:
Umjesto:
1. „OMLADINSKIM ORGANIZACIJAMA-omladinske organizacije“
Treba da stoji:
1. „ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA- organizacije civilnog društva“.

Umjesto:
2. „1. Izgradnja sportske teretane na otvorenom te organizovanje sadržaja koji imaju za cilj popularizaciju sportskih aktivnosti na otvorenom.; 2. Osiguranje prevoza za djecu i mlade iz rubnih područja opštine Rudo (posebno učešće mladih iz rubnih područja u sadržajima u centralnom dijelu Rudog) i 3. Podrška i organizacija konsultativnih procesa između mladih i opštine Rudo, organizujući tematske sastanke i otvorene forume u okviru platforme Dijalog za mlade“
Treba da stoji:
2. „1. Uspostavljanje sportskih sadržaja na otvorenom / teretane na otvorenom te organizovanje sadržaja koji imaju za cilj popularizaciju vježbanja i/ili sportskih sadržaja za mlade; 2. Obezbjeđenje prevoza za mlade i djecu iz rubnih područja opštine Rudo kako bi se obezbijedilo učešće u sportskim i/ili kulturnim sadržajima koji se nude u opštini Rudo i 3. Pružanje podrške mladima kroz osmišljeni set aktivnosti kako bi se uključili u dalje konsultativne procese na području opštine Rudo (organizujući tematske sastanke, kulturne sadržaje, otvorene forume i inovativne događaje), u okviru platforme Dijalog za mlade.“

Umjesto:

3. „Dokumentacija za prijavu na javni poziv za Opštinu Rudo može se preuzeti od petka 29. jula do petka 26. avgusta 2022. godine“

Treba da stoji

3. „Dokumentacija za prijavu na javni poziv za Opštinu Rudo može se preuzeti od utorka 2. avgusta do petka 18. avgusta 2022. godine“

Umjesto

4. „Upiti mogu biti poslani najkasnije do 23. avgusta 2022. godine“

Treba da stoji

4. „Upiti mogu biti poslani najkasnije do 15. avgusta 2022. godine“

Umjesto

5. „Rok za predaju aplikacija je 26. avgust 2022.godine do 15,00 sati“
Treba da stoji:
5. „Rok za predaju aplikacija je 18. avgust 2022.godine do 13,00 sati“.

Javni oglas u preostalom dijelu teksta ostaje nepromijenjen.

Sve informacije o javnom pozivu se mogu pronaći na: www.ba.undp.org, , te na službenoj web adresi Opštine Rudo: www.opstinarudo.com.

Kompletan tekst oglasa sa ispravkom

Smjernice

Aplikacioni paket

Poziv i ostala dokumentacija dostupna je na sledećem linku: https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=93970