Пријем најуспјешнијих спортиста општине Рудо на 56. МОСИ

Начелник општине Рудо, Рато Рајак, јуче је у просторијама општине уприличио пријем за рибаре и каратисте, који су били најуспјешнији спортисти и представници клубова са простора наше општине на недавно завршеним 56. МОСИ.

У кратком сусрету са Начелником разговарало се о искуствима, медаљама, путовањима, али и плановима и перспективама.

sportisti

Истакнут је значај спорта који се огледа у развоју младог човјека и његовом доприносу промоције наше општине.

Након дружења, домаћин је захвалио гостима на њиховом залагању, те им уручио пригодне награде за остварене резултате појединачно и екипно.

На 56. МОСИ које су ове године одржане у Сокоцу екипа спортских риболоваца коју су чинили: Симић Славиша, Петрић Миломир, Милановић Петар и Николић Мирослав освојила је треће мјесто у укупном скору, док је Петрић Миломир освојио прво мјесто у појединачној конкуренцији.

Екипа каратиста коју су чинили Пејовић Стефан, Рашевић Милош,  Паприца Андрија и Тодоровић Љубомир, освојила је друго мјесто у укупном скору, док је члан екипе  каратиста Пејовић Стефан освојио треће мјесто у појединачној конкуренцији.