Обавјештење за грађане општине Рудо који су извршили имунизацију против вируса Ковид-19 ван територије Републике Српске/БиХ

Обавјештавају се грађани  општине Рудо који су извршили имунизацију против вируса Ковид-19 ван територије Републике Српске односно БиХ, а исту су обавили на територији неке друге државе (Србија, Црна Гора и др) да су дужни потврду о имунизацији доставити путем апликације вибер  на број телефона +381655215194 како би се исти могли увести у протоколе о имунизацији Дом здравља Рудо, ради добијања статистичких података о броју вакцинисаних лица на територији општине Рудо.

Потребно је сликати потврду о имунизацији и исту послати путем горе наведеног броја апликацијом вибер, а не лично у Дом здравља Рудо.

Молимо све грађане да своје потврде доставе што хитније како би имали тачне статистичке показатеље досадашње спроведене имунизације.