Обавјештење

Дана 27.12.2023.године (сриједа) са почетком у 12:45 часова у Дому културе Рудо(велика сала) у организацији Општине Рудо, ЈУ Центар за социјални рад Рудо, Синдикалне организације радника Општинске управе Рудо и ЦКПД „Просвјета“ Рудо биће одржана новогодишња представа за дјецу под називом “Новогодишња чаролија“  у оквиру које је планирана и  подјела новогодишњих пакетића   за:

•  ученике од првог до петог разреда ОШ Рудо,
  • дјецу полазнике вртића „Чаробни кутак“ Рудо,
  • кориснике дневног боравка за дјецу и младе са сметњама развоју, у оквиру Ју Центар за социјални рад Рудо и
  • дјецу радника чланова Синдикалне организације радника Општинске управе Рудо.

Приликом подјеле пакетића биће омогућено и сликање дјеце са Деда Мразом а трошкови израде фотографија сносиће се у приватној режији  према одређеној цијени од стране  фотографа.