Јавни конкурс за комисију за техннчки пријем

Одјељење за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове општине Рудо, расписује Јавни конкурс за формирање листе правних и физичких лица за обављање послова техничког прегледа објеката.

На конкурс се може пријавити правно лице које посједује лиценцу за израду или ревизију техничке документације или лиценцу за грађење, односно физичко лице одговарајуће струке и профила са лиценцом за израду или ревизију техничке документације или лиценцом за грађење објекта који је предмет техничког прегледа из области архитектуре, грађевинарства, електротехнике, машинства и саобраћаја, издату у складу са Законом о уређењу простора и грађењу.

Рок за подношење пријава на Јавни конкурс је 30 дана од дана објављивања конкурса.

Пријаве се могу доставити  лично или путем поште, на адресу:

Општина Рудо, улица Драгољуба Драже Михаиловића број 41, 73260 Рудо, са назнаком „пријава за листу правних лица за обављање послова техничког прегледа објеката“, односно „пријава за листу физичких лица за обављање послова техничког прегледа објеката“.

Непотпуне и неблаговремене пријаве се неће узети у разматрање.

Текст јавног позива