Подјела новогодишњих пакетића

imageedit_1_8140197303

Дана 27.12.2023. године у Дому културе Рудо (велика сала) у организацији Општине Рудо, ЈУ Центар за социјални рад Рудо, Синдикалне организације радника Општинске управе Рудо и ЦКПД „Просвјета “Рудо одржана је новогодишња представа за дјецу под називом “Новогодишња чаролија “у оквиру које је подијељено 106 новогодишњих пакетића које је обезбједила општина Рудо и 36 новогодишњих пакетића које је обезбједила Синдикална организација радника Општинске управе Рудо.

imageedit_3_2876600772

Новогодишњи пакетићи подијељени су за:

• ученике од првог до петог разреда Основне школе “Рудо“,
  • дјецу полазнике вртића „Чаробни кутак “Рудо,
  • кориснике дневног боравка за дјецу и младе са сметњама развоју, у оквиру Ју Центар за социјални рад Рудо и
  • дјецу радника чланова Синдикалне организације радника Општинске управе Рудо.

imageedit_7_7680439401

Начелник општине Рудо Драгољуб Богдановић изјавио је да је општина Рудо обезбједила укупно 153 новогодишња пакетића за све ученике од првог до петог разреда основне школе „Рудо “и основне школе „Бошко Буха “Штрпци, дјецу полазнике вртића „Чаробни кутак “Рудо и кориснике дневног боравка за дјецу и младе са сметњама развоју, у оквиру Ју Центар за социјални рад Рудо.

imageedit_5_9690813804

Подјела новогодишњих пакетића за 47 ученика основне школе „Бошко Буха“ Штрпци планирана је за 29.12.2023.године у просторијама ове основне школе са почетком од 8:00 часова.