Избор за најљепшу Руђанку , бесједу и ојкачу

djevojka

У организацији  Центра за културно–просвјетну  дјетатност,   „Просвјета“ Рудо ,  Српског     културно–просвјетног друштва “Просвјета“  ОО Рудо,Савјета младих Рудо и ТВ Рудо ,у другој половини октобра мјесеца 2013-е године, организује се  :

• Избор  најљепше Руђанке ,као и прве и друге пратиље , од 18-25 година ,  са обезбјеђеним новчаним наградама,
  • Избор најбоље бесједе , по слободном избору ( правна, књижевна  или теолошка област).Све три најбоље  бесједе биће награђене,
  • Избор најбоље изворне пјесме –ојкаче .Право учешћа имају женске и мушке етно групе а најбоља група биће награђена.

Пријаве за учешће на овим такмичењима , могу се поднијети до 07.10.2013.године, на тел.бр.058/711-226 или лично , у просторијама Дома културе у Рудом.

DANI M. VIDAKOVICA 2012.G 001