Захвалница рафтерима из Рудог

zahvalnica  1

На позив министра унутрашњих послова Владе Републике Српске г. Радислава Јовичића,  преставници рафтинг клуба „Валине“ Рудо, боравили су у Бања Луци.

Пријем је организован за учеснике у спашавањуи пружању помоћи поплавама угроженом становништву у Републици Српској.

Због изузетне пожртвованости, коју су чланови клуба „Валине“ из Рудог, показали у акцијама на поплављеним подручјима општине Бијељина, министар је у своје и у име Владе Републике Српске изразио велику захвалност овим младим, храбрим и несебичним људима, који су у најтежим тренуцима поплаве стали у одбарну поплављених становника Бијељине.

У име рафтнг клуба „Валине“ Рудо, захвалницу су примили Јован Тубић и Дарко Јаковљевић.

На свечаности су били присутни и представници 20 рафтинг клубова РС као и представници „Хеликоптерског сервиса РС“ и неких ронилачких клубова.

zahvalnica 2