Зборовање ловаца – Раванци 2014.

На традиоционалном зборовању ловаца, које се већ шести пут одржава на Раванцима (Рудо), окупиће се преко 1000 људи.

Циљ манифестације, која се одржава 26. 07. 2014. године, је сарадња са ловачким удружењима из Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине а у циљу очувања и заштите дивљачи.

На зборовању ће бити организоване и спортске активности – у малом фудбалу, бацању кугле, скоку удаљ, навлачењу конопца као и вишебоју.

За све учеснике биће приређен свечани ручак, са ловачким специјалитетима и заједничко дружење.

Гости манифестације су ловци са регије Стара Херцеговина, те гости „побратими“ из ловачког удружења „Вучковица“ из Крагујевца, ловци из Прибоја, Ужица, Ивањице, Нове Вароши, Вишеграда, Рогатице, Чајнича и Новог Горажда. Специјални гост је пјевач Слободан Мулина.

jelen