Јединствена „ПРЕС ТУРА“ за Рудо

Rudo (19)

У организацији менаџмента хотела „Comsar-Rudo“, од 28. 07. – 30. 07. 2014. године, организована је „Прес тура“ за Рудо. Учествовале су најзначајније телевизијске и радио куће, као и представници многих дневних и пословних портала. Било је ту преко двадесет новинара и уредника из РТ С, „ GM Business & Lifestyle“, редакције „На длану“, „Радиа 202“, листа „Илустрована политика“, „Профит магазина“, „Вечерњих новости“, „Е-капија„ТВ Хепи“, магазина „Умјетнички прес караван“, портала „Добар живот“, ТВ Пинк, рубрике „Туристички свет – савремено хотелијерство и туризам“.

По ријечима проф. историје Вељка Митровића, новинари су пловили бродом „Водени Ћира“, од Сетихова до Бродара. На овом путовању, обишли су среднјовјековни град Бродар, џамију Магрибију у Омачини, музеј Прве пролетерске и спомен собу погинулим борцим ВРС, Дражевину (мјесто гдје је ухваћен Драгољуб Д. Михаиловић), родно мјесто Радојице-Великог везира Мехмед Паше Соколовића, Добрун и Вишеградску ћуприју.

pres tura za rudo