Хуманитарни концерт за Владана Симића

Kocert-za-Vladana-Simica

У вишеградском Дому културе, 28. 12. 2014. године одржан је хуманитарни концерт за Владана Симића, у организацији Културно-умјетничког друштва КУД „Краљ Петар Први Ујединитељ“ из Вишеграда.

Симић је члан КУД-а „Краљ Петар Први Ујединитељ“, а у саобраћаној незгоди изгубио је стопало и сав новац намијењен је за куповину протезе која му је неопходна.

„С обзиром да знамо кроз шта је прошао Владан, одлучили смо да организујемо хуманитарни концерт гдје ће сав приход од улазница бити намијењен за Владанову протезу, како би се што прије придружио на сцени“, рекла је умјетнички руководилац овог друштва Ведрана Ждрало.

Она је захвалила свима који су донирали новац.

На хуманитарном концерту учествовала су Културно-умјетничка друштва из Обреновца, Рогатице, Новог Горажда, Рудог и Вишеграда.

Вјест преузета са сајта 058.ба