Одржана годишња Скупштина Удружењa пчелара „Медовина“

У недељу 29. 03. 2015. одржана је годишња Скупштина Удружења пчелара „Медовина“ из Рудог.

Током Скупштине разматрани су и усвојени: Извјештај о раду и финансијски извјештај за 2014. годину, План рада Удружења за 2015. и Одлука о висини чланарине за 2015. годину.

Скупштина је подржала активности Управног одбора у регулисању пословног простора за рад удружења и изразила захвалност Општини Рудо на подршци и сагласности коју је пружила код обезбјеђивања пословних просторија и опреме за рад Удружења.

Скупштина Удружења је такођер подржала активности Управног одбора на успостављању потпуне сарадње са Удружењем малинара „Малина“ Рудо, у циљу подизања свијести узгајивача малина о значају пчела приликом опрашивања воћа.