ЗР „Невен“ добитница посебног признања за препознатљив квалитет

Привредна комора Републике Српске, је у оквиру 13. традиционалног „Избора најуспјешнијих у привреди Републике Српске за 2015. годину“ додијелила признања привредницима у категорији за препознатљив квалитет и развој домаћег производa.

Централна манифестација 13. „избора најуспјешнијих у привреди Републике Српске за 2015. годину“, одржана је у сриједу, 30. марта, у КЦ Бански двор у Бањој Луци.neven-priznabje

Међу 13 најбољих привредника који су однијели ово признање кући, нашла се и ЗР „Невен“ из Рудог. Признање јој је додијељено за линију производа: козметички производи од невена.

Ово је још једно признање, које свједочи о препознатљивом квалитету које успјешно његује  већ 16 година, колико  постоји и ради на простору БиХ и шире.

За власницу ЗР „Невен“ Катарину Ђуровић, ово признање је значајно и из разлога што оно доприноси промоцији органске производње и Рудог као краја који погодује развоју органских производа.