Обиљежен Међународни дан особа са инвалидитетом

IMG_3666

Поводом обиљежавања Међународног дана особа са инвалидитетом ученици ОШ Рудо посјетили  су другаре у дневном збрињавању дјеце и младих са сметњама у развоју ЦСР Рудо.  За ово дружење припремили смо радионицу на којој су дјеца заједно израђивала честитке за предстојеће празнике. Колектив ОШ Рудо овом приликом уручио је дјеци и младима у Центру поклон пакете.

IMG_3687

Центар дневног збрињавања дјеце и младих са сметњама у развоју ЦСР Рудо  у понедељек 11.12. угостио је чланове и васпитаче Удружења МНРО из Прибоја. Током  овог једнодневног дружења размијенили смо искуства у раду. Васпитачи су заједно са дјецом реализовали радионицу на тему предстојећих празника. Након тога заједно смо ручали и дружили се.

IMG_3689