Одржана прва ванредна сједница Скупштине општине Рудо

Дана 17.07.2013.године, са почетком у 9,00 часова одржана је прва ванредна сједница Скупштине општине Рудо.

На сједнци се расправљало само о једној тачки дневног реда у оквиру које је извршена замјена члана Пописне комисије општине Рудо за попис становништва, домаћинстава и станова у БиХ у 2013.години тако што је умјесто досадашњег члана Игора Никитовића изабран Зоран Скрамончин као представник хрватског народа.

Овим чином конституисана је Пописна комисија у складу са Процедурама за избор пописних органа и особља и иста ће, у складу са Законом о попису становништва у БиХ, до 19.07.2013.године расписати јавни позив за пријаву кандидата за општинске инструкторе и пописиваче за подручје општине Рудо.

О даљим активностима Комисије и о самом јавном позиву грађани ће бити накнадно обавјештени.