Честитка поводом Васкрса

Начелник општине Рудо Драгољуб Богдановић, заједно са општинском управом  свим православним вјерницима, који данас прослављају  Христово васкрсење,  честита највећи хришћански празник,  уз жељу да нас као и кроз нашу цијелу историју, данашњи празник надахне на сталну борбу против гријеха и слабости, баш као и сам Христ који је васкрсао и својим страдањем смрт побиједио.

На данашњи празник, чини се више него икада,  у времену  великих искушења за цијело човјечанство, па и за српски народ, потребно је да се славећи живот, мир и међусобно разумијевање, окренемо једни другима и међусобно подијелимо радост Христовог васкрсења са најближима, са комшијама и пријатељима, у духу нашег вјековног заједничког живота на овим просторима.

ХРИСТОС ВАСКРСЕ! ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ!