Коначна ранг-листа

Након спроведеног Јавног позива за достављање апликација/пријава по Јавном позиву за додјелу средстава за економску подршку рањивим групама на тржишту рада у 2022. години Комисија за оцјену пристиглих пријава, извршила је оцјену и рангирање истих по основу информација достављених у апликацијама.

Након оцјењених пријава сачињена је прелиминарна ранг-листа.

За даље учешће у процесу квалификовано је 20 домаћинстава и 1 бизнис.
Сви квалификовани апликанти присуствовали су тренингу за израду бизнис плана који је одржан 28.11.2022. године.
Након обуке сви кандидати су попунили бизнис планове и са истим аплицирали.

Комисија именована од стране начелника извршила је оцјену бизнис планова и предложила Коначну ранг листу.

За финансирање предложени су кандидати закључно са редним бројем 17.

Кандидати којима су одобрени бизнис планови биће обавјештани о датуму потписивања уговора и даљим корацима.

Јавни позив се спроводи у сарадњи са Каритасом Швицарске у склопу пројекта „Социо-економска подршка и одрживост локалног становништва Горње-дринске регије 2019-2023 “ СЕЛЛС