У Рудом одржан састанак бораца регије „Стара Херцеговина“

IMG_3018

Координациони одбор БОРС-а „Стара Херцеговина“ одржао је 18. 09. 2015. године у Рудом 7. сједницу.

На сједници је усвојен записник са 6. сједнице, размотрен приједлог Пословника о раду и приједлог Закона о правима изабраних представника БОРС-а РС у периоду од 1991 – 1996 године.

По ријечима Милоша Лазовића, предсједника Координационог одбора Борачке организације „Стара Херцеговина“ и замјеника предсједника предсједништва БОРС-а РС, ова организација ће се и даље залагати за бољи положај бораца РС, увећање борачког додатка и коначног стамбеног збрињавања породица погинулих бораца РС.

Представникa БОРС-а у згради општине Рудо примио је Начелник општине Рудо, Рато Рајак са руководством општине, а након пријема делегација је испред Централног спомен обиљежjа погинулим борцима отаџбинског рата, положила цвијеће и запалила свијеће.

IMG_2026

IMG_2027