Поводом Васкрса подјељено 45 пакета помоћи

Црквена општина Рудо и Коло српских сестара обезбједили су поводом Васкрса, 45 хигијенско-прехрамбених пакета за социјално најугроженије породице на подручју ове општине.

Предсједница Кола српских сестара Рудо, Мирјана Шимшић рекла је да су помоћ обезбједили Црквена општина Рудо, чланице Кола српских сестара и грађани који су својим донацијама хтјели да подрже ову акцију.

Прикупљена помоћ уручена је најугроженијим породицама у колективном смјештају, дјеци у хранитељским породицама и другим угроженим појединцима са подручја Полимља, Паштан Брда, Миоча, Златара, Гојаве, Николића, Ресића и градског подручја општине Рудо.

Ова хуманитарна организација сличну акцију спроводи и у вријеме божићних празника.