Одржан заједнички састанак начелника општина Вишеград, Рудо, Чајетина и Прибој

cajetina

У општини Чајетина јуче је одржан састанак, на којем су присуствовали начелници општине Вишеград Младен Ђуревић, Рудо Драгољуб Богдановић, Чајетине Милан Стаматовић и Прибоја Лазар Рвовић, како би договорили заједничке пројекте и унаприједили пословну сарадњу.

На састанку је договорено прије свега сарадња на заједничким пројектима све четири општине са циљем унапређења живота свих становника општина.

Сарадња између ових општина ће бити усмјерена на туризам и на младе, који су приоритет локалних заједница.

Ове су општине наслоњене једна на другу и ово је прилика да се учврсте везе које ће представљати темељ за остваривање заједничких циљева.

Састанку је присуствовао и потпредсједник Привредне коморе Србије Раде Љубојевић.