Обавјештење

Број: 02-323-4-1/22
Дана: 14.03.2022. године

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

о продужењу рока за пријаву на Директни јавни позив у склопу пројекта „Јачање улоге Мјесних Заједница“

Продужава се рок за пријаву на Директни јавни позив у склопу пројекта „Јачање улоге Мјесних Заједница у БиХ“ за достављање пројектних приједлога, намијењених партнерским мјесним заједницама које учествују у ИИ фази пројекта “Јачање улоге МЗ у БиХ” са подручја општине Рудо (Мјесна заједница Бијело Брдо, Мјесна заједница Увац, Мјесна заједница Мокронози, Мјесна заједница Мрсово и Мјесна заједница Сетихово) до 29.03.2021. године.

Сви остали услови конкурса наведени у Директном јавном позиву бр. 02-323-4/22 од 15.02.2022. године остају исти. Пројектна документација по овом Позиву се може преузети на следећем линку.

Све информације и електронска верзија цијелог пакета пријавне документације може се наћи на сљедећој wеб адреси: www.опстинарудо.цом .

ДОСТАВЉЕНО :

1. Огласна табла општине Рудо