Јавни увид у захтјев за издавање еколошке дозволе

Одјељење за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове општине Рудо, објављује jавни увид у захтјев за издавање еколошке дозволе и приложену документацију за  објекат у изградњи- стс-б 10(20) /0,4 kv,  400 kva „ФНЕ Два брата“ са подземним 10 (20) kv  прикључним водом, инвеститора ЗТУР „Два брата“ Арсић Душка, с.п. Рудо.

Инвеститор ЗТУР „Два брата“ Арсић Душко с.п. Рудо, доставио је Одјељењу за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове општине Рудо захтјев за издавање еколошке дозволе за објекат у изградњи – СТС-Б 10(20) /0,4 kV, 400 kVA „ФНЕ ДВА БРАТА“ са подземним 10 (20) kV прикључним водом на земљишту означеном као к.ч.број 1026/1, 1026/4 и 1019  КО Рудо Град.

Позива се јавност и заинтересована јавност да може извршити увид у наведени захтјев и приложену документацију у згради општине Рудо у кацеларији број 11 сваким радним даном у периоду од 07 до 15 часова.

Јавни увид траје до 13.07.2023. године и у том периоду заинтересована јавност може доставити овом Одјељењу мишљење о захтјеву и приложеној документацији, у писаној форми.

Јавни увид