Бесплатне обуке за младе у склопу РеЛОаД на Западном Балкану

Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану којег финансира Европска унија (ЕУ), а имплементира Развојни програм Уједињених нација (УНДП) позива младе особе на бесплатни програм неформалног образовања из области „Оглашавање, Маркетинг и Медији“.

ПРАВО УЧЕШЋА

Учешће у обукама могу остварити младе особе узраста од 18 до 35 година, а који имају сљедећи статус:

Незапослане младе особе (доказ: потврда са евиденција Завода / Увјерење порезне управе о доприносима)

• Студенти/ице завршних година првог и другог циклуса студија (доказ: потврда о студирању)
  • Запослене младе особе (уз услов за редовно присуство на обукама/
  • Пребивалиште на подручју једне од 13 партнерских градова/опћина/општина РеЛОаД2 пројекта: Бихаћ, Центар Сарајево, Гацко, Горажде, Град Источно Сарајево, Градишка, Мостар, Ново Сарајево, Приједор, Прозор-Рама, Рудо, Угљевик и Витез (потврда о пребивалишту)

Обуке из области Оглашавање, Маркетинг и Медији

Учесници/ице обуке ће путем напредне и динамичне обуке имати прилику да упознају свијет дигиталног маркетинга и оглашавања. Овај свеобухватни програм осмишљен је како би опремио младе људе модерним маркетиншким вјештинама. Кроз обуку учесници/це ће стећи знања о креирању маркетиншких стратегија, дигиталном маркетингу, друштвеним мрежама, SWОТ анализи, промоцији и сл.

Обука је намјењена младима који желе да промјене своју каријеру, прошире већ постојеће знање или науче нешто потпуно ново.

Додатне информације

Трајање обуке: шест мјесеци (27. новембар 2023 – 26. мај 2024. године)

Формат извођења обуке: online или у учионици у Сарајеву

Планирани број учесника за online формат извођења обуке: 25 младих особа

Планирани број учесника за извођење обука уживо: 25 младих особа

ВАЖНА НАПОМЕНА:

У случају већег броја пријава од предвиђеног броја учесника, РеЛОаД2 пројекат задржава право да обави додатни интервју са пријављеним кандидатима.

Предност приликом избора учесника/ца имају незапослене младе особе које се воде на евиденцији служби/завода за запошљавање а након тога студенти/це и запослене младе особе.

Предност у свакој од категорија ће имати особе са инвалидитетом.

НАЧИН ПРИЈАВЕ:

Полазници/це се пријављују путем ONLINE FORMATA

Поред обавезе попуњавања линка, неопходно је приложити сљедеће документе:

• Потврда о евиденцији коју издаје Завод / Служба за незапослене (за незапослене особе)
  • Потврда о студирању (за студенте)
  • Потврда о пребивалишту (ЦИПС) за све који се пријављују

Овај позив остаје отворен најкасније до 10. новембра 2023. до 15:00.

Након што се проведе конкурсна процедура (која може укључивати интервју), примљени кандидати/киње ће добити обавјештење путем email-a.

За сва додатна питања пошаљите email на registry.ba@undp.org са назнаком – Бесплатне цертифициране обуке РеЛоаД2 пројекат.